نظافت منزل | نظافتچی خوب خانم و آقا جوان 4 تا 8 ساعته تهران

نظافت منزل

نظافت منزل امروزه از جایگاه ویژه ای برخوردار است به طوری که پیدا کردن نظافتچی خانم و آقا کاربلد و حرفه ای دغدغه بسیاری از افراد شده است و به دنبال بهترین نظافتچی منزل هستند تا با خیالی راحت نظافت خانه خود را به آنها بسپارند. در این میان شرکت پاک وین از نیروهای خبره و کاربلد و همچنین آموزش دیده نظافت با جنسیت های خانم و آقا بهره مند است و با اعزام این نیروها تمامی دغدغه های مشتریان را رفع کرده است.

پاک وین با گرداوری تیمی کاربلد و حرفه ای جهت نظافت منزل آماده ارائه خدمات به مشتریان با قیمت های منصفانه به صورت 24 ساعته حتی روز های تعطیل به تمامی مناطق تهران از جمله غرب ، شرق ، شمال و جنوب تهران می باشد. جهت دریافت خدمات تمیز کردن منزل، خانه تکانی، دیوارشویی، نظافت راه پله و مشاعات، نظافت آسانسور و پارکینگ و … می توانید همین الان با ما تماس بگیرید.

نظافت منزل چیست؟

نظافت منزل به مجموعه اقدامات تمیزکاری، گردگیری، نظافت آشپزخانه و سالن پذیرایی، دیوار شویی منزل، تمیزکاری و نظافت اتاق خواب ها، تمیز کردن سرامیک کف منزل، مرتب کردن اثاث ها، نظافت و شستشوی سیرویس های بهداشتی و حمام، تمیز کردن کابینت ها – داخل یخچال و همچنین شستشوی ظروف و بسیاری دیگر… گفته می شود که توسط نیروهای نظافتچی خانم و آقا پاک وین به بهترین نحو ممکن صورت می گیرد.

توجه داشته باشد که نظافت آپارتمان و نظافت خانه ویلایی جزو خدمات ما بوده و با اعزام نیروی های خبره و آموزش دیده جهت تمیزی و هرگونه نظافت آپارتمان و خانه آماده خدمات رسانی می باشد.

برخی از خدمات نظافت منزل شامل:

 • نظافت کامل آشپزخانه
 • شستشوی ظروف
 • تمیز کردن کابینت ها
 • مرتب کردن اثاث و شستشوی کف آشپزخانه
 • تمیز کردن داخل یخچال
 • نظافت کامل پذیرایی و اتاق خواب ها
 • تمیز کردن تراس منزل
 • گردگیری و تی کشیدن کف منزل
 • شستشوی سرویس های بهداشتی (دستشویی و حمام)
 • تمیز کردن شیشه های منزل (قابل توجه که تمیز کردن شیشه ها با رعایت ایمنی فقط از داخل مورد تعهد شرکت های خدماتی باشد.)
 • دیوار شویی کامل منزل (این کار خارج از عهده نظافتچی خانم است و جهت تمیزی بهتر دیوار ها سعی کنید آقا درخواست کنید.)
 • شستشوی پرده ها و یا جدا کردن پرده ها از پنجره جهت ارسال به خشک شویی
 • مرتب کردن، تمیز کردن اثات منزل و جابجایی آنها با رعایت ایمنی لازم (اثاث سنگین توسط نیروهای ویژه صورت می گیرد.)
 • شستشویی پادری ، گلیم ، موکت و فرش های کوچک
 • و …

نظافت منزل تهران

نظافت منزل تهران

اگر در تهران سکونت دارید و به دنبال نظافتچی آقا و خانم خوب، جوان و آموزش دیده جهت نظافت منزل در تهران نیاز دارید پاک وین آماده دریافت درخواست های شما عزیزان می باشد. پاک وین با بیش از 20 سال سابقه آماده اعزام نیروی نظافتی به تمامی مناطق 22 گانه تهران با مدت زمان 4 – 6 و 8 ساعته حتی روز های تعطیل می باشد.

 • با ثبت درخواست نیروی نظافتچی خانم و آقا، از نزدیکترین شعبه نیرو اعزام می شود.
 • تمامی نیروی های ما آموزش دیده، دارای مدارک هویتی، کاربلد و عادری از هر گونه مشکل روحی روانی می باشند.
 • در صورت نارضایتی از نیرو های خدماتی می توانید با پشتیبانی پاک وین تماس بگیرید و درخواست نیروی جدید کنید.
 • می توانید درخواست نیروی 4 ساعته 6 ساعته و 8 ساعته کنید.
 • ما دارای بیش از 250 نیروی نظافتی متخصص و کاربلد در سطح تهران می باشیم.

نظافتچی خانم بهتر است یا آقا؟

در رابطه با این سوال که آیا نظافتچی خانم بهتر است یا آقا باید عرض کنیم که هر کدام آنها در موقیت و شرایط خود می توانند بهترین باشند برای مثال خانم در امر خانه تکانی و گردگیری شاید بهتر از آقا عمل کند و یا آقا در امر دیوار شویی بهتر از خانم باشد اما توجه داشته باشد که شرکت ما با آموزش هر یک از نیروهای خود بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می دهد.

نظافتچی خوب خانم

تمامی نظافتچی های خانم پاک وین از نظر آموزش ، نحوه کار کردن – اخلاق و … خوب هستند چرا که این موارد برای شرکت ما بسیار هائز اهمیت است تا بتوانیم مشتریان خود را همیشه راضی نگه داریم.

نظافتچی خانم جوان

یکی از خواسته های مشتریان جهت هر چه بهتر کار کردن و نظافت منزل، کارگر نظافتچی خانم جوان است و این خواسته کاملا هم به جا بوده و هست چرا که این گونه افراد با قدرت و اخلاق و وسواس بیشتر در نظافت منزل دارند، همین امر موجب شده تا ما سعی کنیم کارگر نظافتچی خانم جوان استخدام کنیم تا مشتریان خود را راضی تر از همیشه نگه داریم.

شماره نظافتچی خانم

اگر به دنبال شماره نظافتچی خان هستید این نکته رو توجه کنید: بدر بسیاری از مواقع دیده شده که افراد بدون اطلاع اقدام به تماس با شماره نظافتچی خانم که از سطح اینترنت و یا از طریق دوستان یا آشنایان دریافت کرده اند بعد از حضور نظافتچی و اعتماد بی مورد به او دچار مشکلاتی چون سرقت و … شده اند اما چون وی هیچ نشانه و ادرسی ندارد این نوع افراد را با مشکلات جدی روبرو کرده است.

در چنین مواقعی اگر نیاز به نظافتچی خانم برای نظافت منزل خود داشتید حتما از طریق شرکت های خدماتی مطمعن اقدام کنید تا علاوه بر نطافت خوب با چنین مشکلاتی رو برو نشوید. اگر به دنبال نظافتچی خانم جوان و خوب هستید می توانید از پاک وین درخواست کنید.

نظافت منزل در دوران اپیدمی کرونا

همان طور که می دانید امروزه کل دنیا با اپیدمی کرونا دست و پنجه نرم می کنند از جمله کشور ما ایران، از این رو مشتریان با ترس از این بیماری دغدغه های زیادی برای نظافت منزل خود دارند و از ورد نظافتچی به خانه خود ترس انتقال این ویروس را دارند و این امر کاملا طبیعی است و حق با این افراد است اما در نظر داشته باشد که ما در این دوران بیماری فکر آن را هم کرده ایم و تمام نیرو های خود را ملزم به رعایت کامل نکات بهداشتی داشتیم و تمامی پرتکل ها را رعایت کردیم تا بتوانیم خدمات با کسفیتی به مشتریان خود دهیم.

نظافتچی خانم

ارائه خدمات نظافت منزل به تمام نقاط تهران

توجه داشته باشد که ارائه خدمات نظافت منزل توسط نظافتچی خانم و همچنین آقا توسط شرکت خدماتی نظافتی پاک وین فقط برای یک یا چند منطقه نیست بلکه شرکت ما با دارا بودن بیش از 250 نیروی آموزش دیده در بیش از 5 شعبه فعال در مناطق 22 گانه تهران همواره به تمامی نقاط این استان خدمات دهی دارد.

نظافت منزل غرب تهران

یکی از شعبه های فعال پاک وین جهت نظافت منزل در تهران منطقه غرب تهران است که شامل محله هایی چون شهرک غرب – سعادت آباد – شهران – شهر زیبا – جنت آباد – فردوس – ستارخان – اکباتان – آریاشهر – پونک – آزادی و … می باشد.

نظافت منزل شرق تهران

یکی دیگر از شعبه های شرکت خدماتی پاک وین منطقه شرق تهران است و آماده ارائه خدمات نظافت خانه تهران توسط این شعبه می باشد . برخی این محله ها شامل تهرانپارس – پیروزی – شهران – محله لویزان – نیروی هوایی – مجیدیه و … است. اگر در این محله ها هستید می توانید به راحتی از ما درخواست نیرو کنید، ما در سریعترین زمان ممکن نیروی درخواستی را اعزام خواهیم کرد.

نظافت منزل شمال تهران

تمامی محله های شمال تهران جهت نظافت منزل توسط بهترین و حرفه ای ترین نظافتچی خانم در تهران وهمچنین نیروی آقا توسط پاک وین خدمات دهی می شود که برخی از این محله ها شامل تجریش – فرمانیه – الهیه – قیطریه – قلهک – نیاوران – محله اقدسیه و … می باشند. نظافت منزل شمال تهران را به پاک وین بسپارید.

نظافت منزل جنوب تهران

جنوب تهران متشکل از محله هایی چون راه آهن – عبدل آباد – خاوران – راه آهن – خزانه – جوادیه -شهر ری – افسریه – مولوی – شوش و … می باشد. از این رو پاک وین جهت خدمات دهی هر چه بهتر نظافت منزل به این محله ها اقام ره راه اندازی شعبه در جنوب تهران کرده است و همواره در این شعبه کارگر نظافت منزل حرفه ای جهت اعزام وجود دارد تا بتوانیم خدمات خود را به تمامی منطقه های 22 گانه تهران ارائه دهیم.

تعرفه و قیمت نظافت منزل

قیمت نظافت منزل با توجه به ساعات درخواستی (4 – 6 – 8 ساعته بودن درخواست ها) و همچنین موراد دیگر از قیمت های مختلفی بخوردار است و این قیمت ها برای خانم و آقا نیز متفاوت است، معمولا نظافتچی خوب خانم و همچنین آقا متفاوت است. اما در حالت کلی نظافت 4 ساعته برای خانم تقریبا 140 هزار تومان و برای آقا 130 هزار تومان است.

در نظر داشته باشد که هیچ هزینه اضافی بابت خدمات زیر به کاگران تعلق نمی‌گیرد چرا که از وظایف آنهاست.

 • دیوار شویی که توسط آقایان قابل انجام است
 • نظافت کامل آشپزخانه – کابینت ها – ماشین لباسشویی – ظرف شویی و یخچال
 • شستشو کف سرامیک ها تمامی بخش های خانه
 • گردگیری و نظافت اتاق ها و مرتب کردن وسایل
 • شستشوی لباس – موکت و فرش کوچک و پادری ها
 • تمیز کردن شیشه ها  و پنجره از داخل با رعایت ایمنی های لازم
 • شستن و نظافت سرویس های بهداشتی و حمام
 • جابجایی و مرتب کردن اثاث سبک

توجه داشته باشد اگر خدمات ورد نیاز شما در لیست فوق وجود نداشت باید هنگام درخواست نیرو  اطلاع رسانی کنید تا بتوانید خدمات اضافی را از جانب کارگر نظافت منزل اعزامی دریافت کنید.

نظافت آپارتمان

نیرو های نظافت منزل پاک وین

پاک وین به عنوان شرکت خدماتی و نظافتی تهران در طول این 20 سال فعالیت خود همیشه در امر استخدام نیروی ها و کارگر نظافتچی بسیار حساس بوده و همواره هست. از این رو ما هنگام جذب نیرو فاکتور هایی چون با اخلاق بودن، قابل اعتماد بودن، نداشتن سوء پیشینه – جوان بودن – داری مدارک شناسایی و … در نظر می گیرم تا بتوانیم بهترین ها را استخدام و مشتریان خود را راضی نگه داریم.

اگر شما هم به دنبال چنین نیروهایی جهت خدمات نظافت منزل خود هستید می توانید با شماره تماس های ما در ارتباط باشید و نیروی مورد نظر خود را درخواست کنید. ما این اظمینان خاطر را به شما می دهیم که از خدمات ما رضایت کامل را خواهید داشت.

شماره تماس های پاک وین

021589000000 – 0218870000000

نظافتچی شخصی بهتر است یا شرکت نظافتی؟

در بسیار از مواقع دیده می شود که خانواده ها با شخصی آشنا شده و سالها و یا مدت های طولانی نظافت خانه خود را به وی می سپارد و این افراد هم کم نیستند. این نظافتچی شخصی که توسط خانواده ها انتخاب شده اند باعت می شود تا دیگر با شرکت های خدماتی کار نکنند. در ادامه به مزیت هر یک از آنها خواهی پرداخت.

نظافتچی شخصی در مقایسه با شرکت های نظافتی مزایای خود را دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

مزایای نظافتچی شخصی

 • آشنایی لازم با خصوصیت ها، اخلاقیات و رفتار آنها موجب می شود که خانواده ها با خیالی راحت با وی کار کند
 • مورد اطمینان بودن شخص تا جایی که خانواده ها می تواند کلید منزل خود را به وی بسپارد و خانه را ترک کند
 • شخص نظافتچی با تمامی امورات نظافت منزل آگاهی دارد و دیگر نیاز نیست کارفرما تاکید کند و یا توضیح دهد
 • و…

توجه داشته باشد که اگر بتوانید با یک شرکت خدماتی و نظافتی خوب کار کنید علاوه بر مزایای فوق از فواید دیگری هم بهره مند شوید.

 • در شرکت نظافتی خوب بین کارگران رقابت هایی وجود دارد تا بتوانند با ارائه خدمات با کیفیت خود را به مشتری ثابت کنند.
 • اگر نظافتچی خوب کار نکرد به راحتی می توان با پشتیبانی شرکت تماس گرفت و درخواست نیروی جایگزین کرد اما در مقایسه با نظافتچی شخصی این امکان وجود ندارد.
 • نظافتچی اعزامی توسط شرکت جهت درخواست مجدد مشتری ملزم به ارائه خدمات با کیفیت است تا بتواند مجدد برای نظافت منزل شخص کارفرما اعزام شود.
 • قیمت نظافتچی اعزامی توسط شرکت کاملا مشخص بوده و کارگر نظافتچی منزل هیچ هزینه اضافی نمی تواند دریافت کند اما نظافتچی شخصی می تواند کارفرما را در رودروایسی قرار دهد و هزینه بیشتری دریافت کند.
 • دست کارما باز است و می تواند به صورت دلخواه درخواست نیروی خانم و آقا بکند.
 • و…

نکاتی که باید در رابطه با نیروی های نظافتی پاک وین بدانید!

نکاتی که در ادامه به آنها اشاره کردیم می تواند برای مشتریان و کارفرمایان در رابطه با نظافت خانه و منزل مهم باشد پس سعی کنید این نکات را بخوانید.

تغییر زمان سفارس و درخواست نیرو

چنانچه از قبل با شرکت هماهنگی و درخواست نیرو کردید و تصمم دارید کنسل و یا زمان آن را تغییر دهید حتما چند ساعت قبل اطلاع رسانی کنید تا در تاریخ جدید نیروی اعزام شود.

رضایت از نظافتچی

وقتی که درخواست نظافتچی خانم و یا آقا کردید و در ساعات اولیه از او راضی نبودید می توانید با پشتیبانی شرکت تماس گرفته و درخواست نیروی جدید کنید بدون پرداخت هزینه کارگر نظافتچی قبلی

انعام نیرو های نظافتی

در رابطه با انعام دادن به کارگر نظافت منزل هیچ اجباری نست و کاملا سلیقه ای است. همچنین پاک وین طی جلساتی که با نیروی های خود در بازه های زمانی مختلف دارد همیشه گوش زد می کند تا درخواست انعام از مشتری نکنند چرا که در صورت روبرو شودن با این موراد جریمه خواهند شد.

وسایل و ابزار مورد نیاز برای نظافت منزل

توجه داشته باشد که تمامی وسایل و ابزار مورد نیاز برای نظافت منزل به عهده مشتری می باشد، اما اگر از ابزار و وسایل مورد نیاز اطلاعای ندارید می توانید با بخش پشتیبانی شرکت پاک وین در میان بگذارید تا برای شما لیست شود و بتوانید تهیه کنید، همچنین اگر خودتان نتوانستید تهیه کنید می توانید با نیروی اعزامی ما در میان بگذارید تا تهیه و فاکتور آن را جهت پرداخت توسط شما صورت گیرد.

زمان مورد نیاز برای نظافت منزل

زمان مورد نیاز نظافت توسط مشتری تعیین می شود و این زمان به مواردی چون متراژ منزل، داشتن و نداشتن دیوار شویی و … بستگی دارد. اگر کار نظافت شما از دید خودتان بیشتر است حتما درخواست نیروی 8 ساعته کنید و اگر مواردی چون دیوار شویی ندارید و یا متراژ خانه کمتر است درخواست نیروی 4 ساعته کنید.

اضافه کاری نیروی خدماتی

اگر به هر دلیلی نظافت منزل شما بیشتر از 8 ساعت کامل شود می توانید از کارگر درخواست تکمیل نظافت کنید و زمان اضافی را اضافه کاری حساب کنید. قیمت اضافه کاری به صورت ساعتی بوده و بر روی فاکتور ارسالی درج شده است.

هزینه ایاب و ذهاب

هزینه ایاب و ذهاب نظافتچی به عهده نیروی اعزامی و کارگر نظافتی است، فقط درصورتی باید این هزینه را پرداخت کنید که ساعت 19 به بعد نظافت منزل تمام شده باشد و میزان آن چیزی تقریبا 30 هزارتومان هزینه اسنپ می باشد.

نظافتچی منزل

انوع خدمات نظافت منزل شرکت پاک وین

شرکت خدماتی و نظافتی پاک وین در ارائه خدمات نظافت منزل هیچ محدودتی ندارد این خدمات شمال نظافت آپارتمان تهران و نظافت منزل ویلایی تهران می باشد که در ادامه توضیح خواهیم داد.

نظافت منازل ویلایی

معمولا منازل ویلایی راه پله ، دوبلکس بودن ، حیاط و پارکینگ و … دارد و در مقابسه با آپارتمان از شرایط خاصی برخوردار است که این موراد می تواند در زمان و هزینه تاثیر داشته باشد. از این رو نیروی های ما کاملا آموزش دیده و کاربلد هستند تا به راحتی چنین خانه های ویلایی را به بهترین نحو و در صرفه جویی وقت بهتر عمل کنند.

نظافت آپارتمان

در مقایسه با خانه های ویلایی میتوان گفت منازل آپارتمانی محدود به یک طبقه می باشد و شامل راه پله، حیاط و پارکینگ نمی شود. نظافت چنین منازلی نسبت به خانه های ویلایی راحت تر و از زمان کمتری برخوردار می باشند.

نظافت آپارتان در تهران نیز نیاز به ظرافت کاری خاصی دارد که توسط نیرو های خدماتی پاک وین کاملا قابل انجام است تا بهترین نظافت را در دستور کار خود قرار دهند. پس می توانید با اطمینان خاطر بیشتر نظافت آپارتمان خود را به شرکت ما بسپارید.

چه زمانی به نظافتچی منزل نیاز داریم؟

خب طبیعتا هر چقدر منزل تمیزتر و مرتب تر باشد آسایش بهتری خواهیم داشت و این امر در کار های روزمره افزار تاثیر بسزایی دارد اگر در منزل آسایش داشته باشد حتما در کارهای روزمره خود کار به خوبی پیش خواهد رفت. پس در درجه اول می دانیم تمیزی منزل بر روح و روان تاثیر مثبت دارد.

نظافت منزل از دید برخی از افراد راحت و از دید برخی کار سخت به نظر می رسد اما در حالت کلی این کار واقعا سخت است، بخصوص اگر مهمانی و ریخت پاش وجود داشته باشد. در چنین مواقعی وجود یک نظافتچی خوب خانم و یا آقا می تواند این کار را کاملا راحت کرده و تمیزی را به خانه بیاورد.

همچنین در بسیاری از مواقع اعضای خانواده مانند پدر و مادر و برخی از مواقع حتی فرزندان شاغل و یا مشغله های زیادی دارند و بعد از یک روز کاری خستگی اجازه تمیز کردن و نظافت خانه را به آنها نمی دهد در چنین واقعی هم وجود یک نظافتچی خوب می تواند کمک بزرگی در امر نظافت منزل کند که این کار توسط نیروی های کاربلد و آموزش دیده ما قابل انجام است.

توجه داشته باشید که اگر شما به صورت مکرر به نظافت منزل نیاز دارید می توانید با شرکت ما قرارداد داشته باشد تا هر چند روز یکبار نیروی خدماتی برای شما رزو باشد در چنین مواقعی می توان در هزینه و زمان هم صرفه جویی کنید.

در حالت کلی بیشترین مواقعی که به یک نظافتچی خانم جوان و خوب و یا آقا نیاز داری شامل:

 • نظافت هفتگی منزل
 • نظافت ماهانه منزل
 • نظافت فصلی خانه و آپارتمان
 • خانه تکانی عید نوروز و دیگر عیدها
 • شستشوی شیشه ها و پرده ها
 • بعد از خدمات و کارهای بنایی
 • قبل و بعد از اسباب کشی
 • بعد از تغییر دکوراسیون
 • زمانی که دیوار ها نیاز به شستشو داشته باشند
 • بعد از میهمانی ها (تولد، عقد و عروسی، ختم و …)
 • و…

نظافتچی خوب خانم

ویژگی های نظافت منزل پاک وین چیست؟

مطمعنا استفاده از شرکت خدماتی خوب جهت نظافت خانه می تواند پیامد های خوبی را به همراه داشت. استفاده از نیرو های خدماتی پاک وین مزیت ها و ویژگی های زیادی را به همراه دارد که می توانید از آنها بهره مند شوید، ما در ادامه به برخی از مهمترین ویژگی های این شرکت خدماتی پرداختیم که می توانید ببنید.

بهترین نظافتچی تهران

یکی از مهمترین دغدغه های افراد در امر نظافت منزل توسط شرکت های خدماتی اعزام بهترین نظافتچی تهران است، از این رو پاک وین با اطلاع کامل از این دغدغه سعی کرده نظافتچی خانم خوب در تهران و همچنین آقا را استخدام و به آنها آموزش های لازم را بدهد تا بتواند مشتریان خود را همیشه راضی نگه دارد.

شما می توانید پس از درخواست و نظافت منزل خود توسط پشتیبانی شرکت ما تماس گرفته و امتیاز خود را نسبت به نظافتچی را اعلام و ثبت کنید این امر در خصوص نظافتچی های ما باعث رقابت خواهد شد تا همیشه به بهترین نحو نظافت منزل مشتریان را انجام دهند.

همین الان با شماره تماس های ما در هر کجای تهران که هستید تماس برقرار کنید و درخواست نظافتچی خانم و آقا کنید ما در کمترین زمان بهترین نظافتچی تهران را برای شما اعزام خواهیم کرد.

استخدام نیرو های آموزش دیده و کاربلد

یکی دیگر از ویژگی های پاک وین استخدام نیروی های آموزش دیده، کاربلد و قابل اعتماد است تا در امر نظافت آپارتمان و منزل مهارت کافی را داشته باشند و مشتری ها را راضی نگه دارند. از این رو شما هیچ گونه نگرانی نسبت به اعزام نیروی ما نخواهید داشت.

قیمت های ویژه خدمات نظافت منزل

ما همیشه علاوه بر خدمات نظافت خوب توسط نیروهای نظافتی در قیمت ها هم منصفانه عمل میکنیم و از درخواست پرداخت های غیر معقول و اضافی خودداری میکنیم. تمامی قیمت های ما برای نظافت منزل – آپارتمان – نظافت راه پله ، ادارات وشرکت ها ثابت و شفاف می باشد.

صرفه جویی در زمان نظافت

یکی دیگر از دغدغه های اصلی مشتریان زمان است، اگر شما بخواهید نظافت خانه خود را انجام دهید مطمعنا ساعت ها و روز ها به طول خواهد انجامید اما به کمک نیروهای خدماتی پاک وین می توانید این مدت زمان را تا 5 الی 8 ساعت کاری کاهش دهید.

✅نوع خدمات نظافت منزل (آپارتمان و ویلایی)
💴قیمت  لیست شده است.
👩نیرو اعزامی خانم و آقا
📞شماره تماس 0921887000000

نظافت بخش های مختلف منزل

یک نظافتچی خوب باید بداند بخش های مختلف منزل جهت نظافت کجاست و باید از کدام قسمت نظافت را شروع و در کجا به پایان برساند و همچنین دقت لازم را داشته باشد تا مکانی از منزل بدون نظافت باقی نماند. تمامی این موارد بر می گردد به آموزش و حرفه ای بودن نیرو های خدماتی که باید دارای تجربه کافی باشند.

تمامی نیرو و کارگران نظافتی پاک وین دارای تجربه نظافت اصولی هستند و به خوبی بخش های خانه و نحوه شروع و پایان نظافت منزل را میدانند و نیازی نخواهد بود که مشتریان تاکید داشته باشند.

در ادامه به بخش های مختلف خواهیم پرداخت.

نظافت آشپزخانه

اولین بخش از خانه جهت نظافت آشپزخانه است چرا که این بخش یکی از حساسترین قسمت های منزل محسوب می شود و بیشتر از هر کجا می تواند نیاز به نظافت داشته باشد. یک نظافتچی خوب این موراد را بهتر می داند و در اولین قدم سعی دارد این بخش از منزل را نظافت کامل کند.

همچنین باید عرض کنیم نظافت آشپزخانه شامل کابینت ها، داخل و بیرون یخچال، چیدمان ها ، اجاق گاز – ماشین لباسشویی و ظرف شویی، هود و سینک و تمیز کردن شیشه ها و همچنین شستشوی کف آشپزخانه است.

نظافت سالن پذیرایی

دومین بخش مهم منزل جهت نظافت سالن پذیرایی است چرا که در این بخش بیشترین رفت آمد ها و نشستن ها صورت می گیرد و بعد از آشپزخانه بیشترین ترددها در این قیمت صورت می گیرد. با نظافت این بخش از منزل میتوان گفت بیش از 50 درصد نظافت خانه و آپارتمان به اتمام رسیده بخصوص اگر سالن پذیرایی بزرگ باشد.

اما نظافت سالن پذیرایی شامل تمیز کردن و گردگیری اسباب موجود در این بخش مانند مبلمان و میز غذاخوری، تلوزیون و میز تلوزیون، تابلوها و شستشوی تراس و همچنین شیشه ها و طی کشیدن سرامیک ها و …

نظافت اتاق خواب ها

سومین بخش مهم نظافت منزل اتاق خواب ها است که باید در دستور گار نظافتچی خوب قرار گیرد و اقدام به نظافت این بخش از منزل کند. نظافت اتاق خواب ها گاهی به دلیل گوچک بودن منازل شلوغ ترین قسمت محسوب می شود و بیشتر از سالن پذیرایی برای نظافت زمان نیاز دارد چرا که ساکنین این گونه منازل بیشتر وقت خود را در اتاق خواب ها می گذرانند. گردگیری و تمیز کردن شیشه ها و همچنین شستشوی تراس، جارو کشیدن و تی زدن سرامیک ها، جابجایی تخت خواب ها و … جز نظافت اتاق خواب هاست که باید به دقت انجام شود.

نظافت سرویس های بهداشتی و حمام

اخرین بخش از نظافت منزل توسط نظافتچی سرویس های بهداشتی و حمام است، این بخش ها از حساسیت های خاص خود برخوردار است چرا که برای سلامتی ساکنین خانه تاثیر زیادی دارد و یک نظافتچی خوب باید بداند چگونه و با چه موادی تمیز کننده ای این بخش ها را نظافت کند.

توجه داشته باشید که نباید دستمال ، تی، و ابزارهایی که در نظافت دیگر بخش های خانه مورد استفاده قرار می گیرد در این مکان ها استفاده شود چرا که با این کار آلودگی به دیگر قسمت های خانه و منزل انتقال پیدا می کند پس سعی کنید همیشه از ابزار و دستمال های مخصوص این بخش ها جهت نظافت استفاده کنید.

 

سوالات متداول نظافت منزل

(1 امتیاز) - 5 از 5

این مقاله را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

⭐️ توجه: این سایت با قیمت 8 میلیون تومان به فروش می رسد! (بازدید + رتبه خوب)09148386288
+ +