نظافت محل کار تهران | اعزام نظافتچی شرکت و اداره [آقا و خانم]

نظافت محل کار

ادارات و شرکت ها و همچنین محل کار یکی از پرترددترین مکانها محسوب می شود که همواره نیاز به نظافت دارند، به نوعی نظافت محل کار و اداره و شرکت از جوانب مختلف اهمیت زیادی دارد که در ادامه به صورت کامل توضیح خواهیم داد.

نظافت محل کار می تواند تاثیر زیادی از دیدگاه مراجعین نسبت به کسب کارها داشته باشد. پس هر چقدر نظافت محل کار و یا شرکت شما بیشتر باشد بهتر است.

کثیف بودن محل کار و ادارات و همچنین شلوغی و ریخت پاش ها “وجهه کاری” شما را پایین آورده و مراجعین دید بدی نسبت به خدمات شما خواهند داشت. اما تمامی این موراد می تواند با استخدام یک نظافتچی دائمی حل شود و نظافت کامل شرکت و محل کار شما را به عهده بگیرد.

در برخی موارد شرکت و اداره های کوچک نیاز به نظافت مستمر روزانه ندارند این گونه مراکز می توانند از طریق شرکت های خدماتی به صورت موقتی و یا چند جلسه در هفته درخواست نیروی نظافتچی خانم و یا آقا کرده و در هزینه های خود صرفه جویی کنند.

چگونه از شرکت پاک وین درخواست نیرو نظافتچی برای محل کار بکنیم؟

شما مشتریان و کارفرمایان عزیز در صورت نیاز به یک یا چند نظافتچی کاربلد و آموزش دیده خانم و آقا کافیست با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. ما نیروی خدماتی درخواستی شما را از نزدیکترین شعبه در عرض 15 الی 30 دقیقه اعزام خواهیم کرد تا کار های نظافتی محل کار یا نظافت شرکت و اداره شما را انجام دهد.

مشاورین ما به صورت 24 ساعته حتی روز های تعطیل آماده دریافت تماس و درخواست های شما عزیزان هستند.

شماره تماس

021887000000 – 021778000000

نظافت محل کار تهران

نظافت محل کار

نظافت محل کار همانظور که در بالا اشاره کردیم علاوه بر سلامتی روحی و روانی و همچنین جسمی از اهمیت زیادی نسبت به دیدگاه مراجعین دارد. از این رو شرکت خدماتی نظافتی پاک وین جهت راحتی و صرفه جویی هزینه های اضافی توسط شرکت ها و ادارات آماده اعزام نیروی خدماتی و نظافتچی خانم و آقا برای نظافت محل کار شما می باشد.

نظافت محل کار تهران

نظافت محل کار تهران توسط پاک وین با 7 شعبه فعال در مناطق 22 گانه تهران آماده ارائه خدمات نظافت شرکت ها و ادارات می باشد و با استخدام نیروی  نظافتچی خانم و آقا و همچنین قابل اعتماد و بدون سوء پیشینه هر گونه درخواست نظافت شما مشتریان عزیز را پذیرا است. همین الان می توانید با ما تماس گرفته و درخواست نظافتچی داشته باشد ما در کمتر زمان ممکن نیرو اعزام خواهیم کرد.

نظافت شرکت و اداره

شما مشتریان عزیز در هر زمان از روز و هر روز از هفته می توانید با شرکت خدماتی نظافتی پاک وین جهت نظافت شرکت و اداره خود با ما تماس بگیرید و درخواست نیرو کنید. ما در شرکت خود نیروهای مخصوص آقا و خانم مجرب و کاربلد برای نظافت شرکت ها و ادارات استخدام کردیم تا بتوانیم بهترین خدمات را ارائه و مشترییان خود را راضی نگه داریم.

نکاتی که باید در رابطه با نظافت محل کار – شرکت یا اداره بدانید!

برخی از شرکت ها و ادارات یک نفر نظافتچی ثابت استخدام و نظافت محل کار را به وی می سپارند و برخی از این مراکز بنا به دلایلی امکان استخدام نیروی ثابت را نداشته و از شرکت های خدماتی در بازه های زمانی مختلف در ماه و یا فصل درخواست نیرو جهت نظافت محل می کنند. در هر دو حالت باید این نیرو های نظافتی اصول و نکات مهم تمیز کردن را بدانند و به آن ها مسلط باشند.

نظافت شرکت تهران

خدماتی نظافت محل کار شامل چیست؟

نظافت محل کار شامل بخش های مختلف از شرکت و اداره ها می باشد که این بخش ها باید به صورت کاملا اصولی نظافت شود. در ادامه می توانید خدمات نظافت محل کار توسط پاک وین را ببینید.

 • جارو کشیدن تمامی اتاق ها و آبدارخانه
 • نظافت سالن انتظار، سالن جلسه
 • شستشوی سرویس های بهداشتی
 • تی کشیدن سرامیک های کف محل کار ، شرکت یا اداره
 • گردگیری تمامی وسایل موجود بویژه صندلی و میزها
 • تمیز کردن کمد ها و مرتب کردن تجهیزات داخل آن با رعایت نکات ایمنی
 • پاک کردن شیشه ها و شستشوی آبدارخانه
 • تمیز کردن یخچال و شستوی ظروف
 • تمیز کردن راه رو و شستن پادری
 • تمیز کردن تجهیزات اداری مانند سیستم ها، تلوزیون و …
 • تمیز کردن و شستشوی دیوار ها در صورت نیاز کارفرما

تمامی خدمات فوق از وظایف اصلی یک نظافتچی حرفه ای و آموزش دیده است که باید در دستور کار قرار گیرد و این خدمات توسط پاک وین برای تمامی مناطق (شمال – جنوب – شرق و غرب تهران) اداره می شود.

کافیست همین الان با استفاده از شماره های تماس ما در ارتباط باشید و درخواست خود را ثبت کنید. ما از نزدیکترین شعبه، نیروی آموزش دیده برای نظافت شرکت و اداره شما اعزام خواهیم کرد.

چرا پاک وین را برای نظافت محل کار، اداره و شرکت خود انتخاب کنیم؟

پاک وین با بیش از 20 سال سابقه و هزاران مشتری ثابت و راضی همواره به دنبال ارائه بهترین خدمات نظافت راه پله– نظافت منزل – نظافت اداره و شرکت توسط مجربترین نیرو های خدمات و نظافتچی خانم و آقا به مشتریان خود بوده و می باشد.

برخی از ویژگی های مهم نیروهای نظافتچی خانم و آقا پاک وین جهت نظافت محل کار، اداره و شرکت ها شامل:

 • کاملا آموزش دیده – مجرب و کاربلد
 • عاری از هر گونه سوء پیشینه و اعتیاد
 • دارا بودن مدارک هویتی
 • با اخلاق و خوش رو
 • حضور به موقع در محل جهت نظافت شرکت و اداره ها
 • رعایت تمامی اصول نظافتی
 • سهولت در امر نظافت
 • و…

در کنار تمامی ویژگی های فوق باید به این نکنه نیز توجه کنیم شرکت پاک وین علاوه بر قیمت منصفانه داری پشتیبانی 24 ساعته حتی روی های تعطیل توسط مشاورین این مرکز می باشد.

نظافت اداره تهران

نظافت دفتر کار

دفتر کار نسبت به دیگر مکانها مانند منزل از رفت آمد بیشتری برخوردار است و این امر موجب کثیفی زودتر و بیشتر این محل شود. همچنین اگر توجه بیشتری به نظافت دفتر کار نشود می تواند به سلامتی کارکنان اسیب بزند. با توجه به این که دفتر کار معمولا از مساحت کمتری برخوردار است کارفرما قادر به استخدام یک نیروی ثابت جهت نظافت نیست چرا که باید به صورت دائم حقوق ثابت پرداخت کند تا فرد نظافتچی مرتب محل را نظافت کند. برای صرفه جویی در هزینه ها می توانید از نظافچی شرکت خدماتی پاک وین استفاده کنید.

نظافت مدرسه

نظافت مدرسه دولتی و خصوصی از جمله مکان هایی است که همواره نیاز به نظافت دارد که شامل نظافت صندلی ها، میز و تجهیزات، شستشوی آبدارخانه و سالن ها، تمیز کردن شیشه ها و شستشوی سرویس های بهداشتی و همچنین کلاس های درس و اتاق های کارکنان می باشد که توسط نیرو های پاک وین این خدمات ارائه می شود.

نظافت بانک

بانک هم به نوعی محل کار محسوب می شود که رفت آمد در آن بیشتر و نیاز جدی یک نظافتچی را خواستار است. نظافت بانک و دیگر موسسات شامل دیوار شویی، تی کشیدن ، تمیز کردن شیشه ها و پارتیشن ها ، تمیز کردن اتاق رئیس و میزهای موجود در محل و … می باشد.

نظافت باشگاه های ورزشی آقایان و بانوان

از آنجایی که باشگاه های ورزشی جزو مکان های پر رفت آمد محصوب می شود نیاز به نظافت مستمر دارد تا هر گونه آلودگی از این محل رفع شود و به سلامتی ورزش کاران و بازدید کنندگان توجه شود. نظافت سالن های ورزشی و باشگاه ها علاوه بر جمع آوری زباله، تمیز کردن شیشه ها ، شستشو و تی کشیدن کف سالن و اتاق ها باید با استفاده از تجهیزات و مواد ضدعفونی صوت گیرد.

نظافت سینما

با توجه به سرگرمی و تفریحی بودن سینما ها این بخش بیشتر با آلودگی های زباله ای همراه است و باید نظافت سینماها مرتب انجام و این زباله ها جمع آوری شود. شرکت پاک وین آماده ارائه خدمات نظافتی توسط آقا و خانم کار بلد برای این مراکز جهت جارو کردن، شستشوی و تی کشیدن کف سینما، نظافت اتاق کارکنان و تجهیزات، تمیز کردن شیشه ها و …  می باشد.

نظافت مطب

به یقین می توان گفت مطب ها یکی از مهمترین مراکز سلامتی برای بیماران است و همیشه رفت آمد بیماران در این محل صورت می گیرد. نظافت مطب پزشکان برای سلامتی بیماران و همچنین کارکنان بسیار هائز اهست است و باید مرتب ضدعفونی و تمیز شود. برای نظافت مطب خود می توانید از پاک وین درخواست نیروی متخصص کنید.

نظافت آرایشگاه زنانه و مردانه

نظافت آرایشگاه زنانه و مردانه نیز از اهمیت زیادی در راستای سلامتی مشتریان و کارکنان برخوردار است و هر باید چند وقت یکبار نظافت کامل شود. نظافت آرایشگاه توسط نیروی خانم و آقا پاک وین قایل انجام بوده و می توانید درخواست خود را از ما بخواهید.

نظافت مهد کودک

نظافت مهد کودک ها همانند سایر مکان ها، که در این بخش اشاره کردیم از اهمیت ویژه ای برخوردار است و اگر نظافت اصولی صورت نگیرد می تواند به سلامتی کودکان و حتی کارکنان لطمه وارد کند. چرا که کودکان سیستم ایمنی ضعیفی دارند و در برابر هر گونه آلودگی دچار بیماری خواهند شد. نظافت این مکان مهم و می بایست هر چند روز یکبار صورت گیرد.

نظافت فروشگاه

فروشگاه های غذایی و پوشاک و یا سایر تجهیزات نیز همواره از مکان های پرتردد توسط افراد جامعه می باشد که هر روزه این رفت آمد ها وجود دارد. پس باید تمیزی و نظافت فروشگاه در دستور کار قرار بگیرد و حداقل هر چند روز یک بار تمامی بخش های این مراکز جهت رفع آلودگی ها نظافت شود.

چرا نظافت محل کار اهمیت دارد؟

پاک و تمیز بودن محل کار یا منزل از جاهات مختلف مهم تلقی می شود چرا که نظافت باعث از بین رفتن آلودگی ها، مرتب شدن محل کار یا شرکت، ضد عفونی شدن محیط بر روحیه کارکنان و ساکنین منازل تاثیر مثبت خواهد داشت، از این رو نظافت بسیار هائز اهمیت است.

نظافت برای تمامی مشاغل، منازل و یا محیط کسب کار ها نیاز است مانند کارگاه ها ، ساختمان و آپارتمان ها ، مطب ها و آرایشگاه ها و فروشگاه ها، شرکت ها و ادارات و همچمین موسسات آموزشی ، مدارس و … شما می توانید با نظافت این مراکز و محل ها علاوه بر تمیزی و رفع آلودگی ها آرامش را به ارمغان می آورید.

همانطور که میدانید محل کار نسبت به منازل مسکون از رفت آمد و شلوغی بیشتری برخوردار است و این امر اهمیت نظافت محل کار را دوچندان می کند تا بتوانید آلودگی ها را از بین برده و تمیزی و آرامش را به محل کار ببخشید.

توجه داشته باشد که فقط با یک تی زدن و یا جارو کردن این آلودگی ها از بین نمی رود بلکه نظافت باید اصولی و کامل باشد تا بتوان محیط کار و یا سایر مکان ها را از آلودگی رفع کرد.

با این وجود این نوع نظافت ها، نیاز نیست نگران باشید چرا که شرکت خدماتی و نظافتی تهران یعنی پاک وین تمامی خدمات نظافت محل کار شما را بر عهده می گیرد و با اعزام نیروی خبره و کاربلد خانم و آقا نظر شما کارفرمایان عزیز را جلب می کند.

قیمت نظافت محل کار، شرکت و اداره

قیمت نظافت محل کار، شرکت یا اداره

قیمت نظافت محل کار یا قیمت نظافت شرکت و اداره به موارد مختلفی بستگی دارد و قیمت ها بیشتر بر اساس موارد زیر تعیین می شوند.

 • محلی که شرکت یا اداره واقع است
 • تعداد ساعت درخواستی نیرو جهت فعالیت
 • میزان تجهیزات و مواد شوینده مرغوب
 • نوع خدمات نظافتی درخواستی
 • نوع جنسیت درخواستی (آقا یا خانم)
 • تعداد نیرو درخواستی
 • و…

تمایم موارد فوق می تواند در قیمت نهایی نظافت محل کار تاثیر گذار باشد. اما جهت دریافت قیمت بنا به درخواست هایی که دارید می توانید با شماره تماس های شرکت ما تماس گرفته و از قیمت ها مطلع شوید. مشاورین ما 24 ساعته آماده دریافت تماس های شما عزیزان می باشند تا کامل راهنمایی کنند.

✔️خدمات نظافت محل کار – شرکت و اداره
💵قیمت بر اساس نوع خدمات متفاوت
👩‍💼خانم مجرب بله اعزام می شود.
📞شماره تماس اینجا درج شده است.

نظافتچی یک شرکت خدماتی باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

طبیعتا نظافت منزل یا مشاعات ساختمان با محل کار متفاوت است چرا که هر کدام از این مکان ها از شرایط خاص خود برخوردار هستند و باید بر اساس آن شرایط نظافت های لازم را انجام داد. مثلا نظافت منزل و راه پله در هر زمان از روز می توان انجام داد اما محل کار اینگونه نیست چرا که پرسنل در وقت اداری در محل حضور دارند و یا مراجعین زیادی به محل کار مراجعه می کنند، اگر در این بازه زمانی یک نظافتچی خبره نداشته باشیم حتما با مشکل مواجه خواهیم شد.

در چنین شرایطی باید نظافتچی در زمان مناسب در محل حضور پیدا کرده و در زمان مناسب نظافت را به اتمام برساند تا مشکلی برای افراد و کارمندان محل کار شما ایجاد نکند.

چیدمان ها و منظم کردن تجهیزات شرکت ها و ادارات نیز مهم است و یک نظافتچی خوب خانم یا آقا باید به دقت و با رعایت نکات ایمنی تجهیزات موجود را جابه جا و منظم کنند.

 

سوالات متداول نظافت محل کار

(1 امتیاز) - 5 از 5

این مقاله را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

⭐️ توجه: این سایت با قیمت 8 میلیون تومان به فروش می رسد! (بازدید + رتبه خوب)09148386288
+ +