نظافت راه پله ارزان | قیمت نظافتچی راه پله سال 1401 تهران

نظافت راه پله و مشاعات

نظافت راه پله و مشاعات، پارکینگ و پاکیزگی محیط ساختمان، منازل و دفاتر کار یکی از مهم ترین دلایلی است که بر سلامت جسم و حتی روان افراد تاثیر بسیاری می گذارد و کیفیت و رفاه ساختمان را بالا می برد ولی نظافت فقط مختص محیط داخلی نیست و نباید به داخل ختم شود بلکه نظافت راه پله و مشاعات نیز باید جدی گرفته شود و به راحتی از کنار آن عبور نکرد چون اولین قسمت از هر مکانی است که هنگام ورود به چشم می آید.

در ساختمان های و مجتمع های بزرگ چون افرد نمی توانند خود آن را نظافت کنند باید تمیز کردن این قسمت از ساختمان را به شرکت های نظافتی بسپارند یکی از مهمترین نکته ای که باید به آن توجه داشت قیمت نظافت راه پله و مشاعات می باشد بعد از رضایت ساکنین بر سر این موضوع با یکی از شرکت ها قرارداد بسته می شود و بعد از آن کار تمیز کردن راه پله به عهده ی نیروهای شرکت می باشد.

نظافت راه پله و مشاعات

حتما در ابتدا شرکت خدماتی را که می خواهید نظافت راه پله و مشاعات خود را به آن بسپارید با دقت انتخاب کنید که در هنگام نظافت به مشکل بر نخورید سابقه ی کاری شرکت خدماتی بسیار مهم است چون تمام کارگران شرکت های معتبر به درستی کار خود را انجام می دهند و از زیر بار این مسئولیت شانه خالی نمی کنند. از این رو شرکت خدماتی نظافتی پاک وین با کادر و نیوی مجرب تمامی مسئوایت های نظافت راه پله و مشاعات ، حیاط ، نظافت پارکینگ و آسانسور را بع عهده دارند.

توجه داشته باشد که برای نظافت کردن حتما باید وسایل مورد نیاز مانند سطل، جارو، شوینده و پاک کننده ی مناسب و.. را در اختیار نیروهای نظافتی قرار دهید چون هزینه ای که بابت تمیزکاری و نظافت به آن ها پرداخت می کنید شامل این وسایل کار نمی شود.

 

 

 

نظافت راه پله و مشاعات تهران

با توجه به جمعیت و آپارتمان های تهران ساکنین این استان بیشتر از هر کجا دنبال نظافتچی راه پله و منازل هستند. از این رو شرکت های خدماتی زیادی نیز در این استان فعالیت می کنند که هر کدام از نیرو ها و خدمات متنوعی برخوردار هستند، در این میان شرکت پاک وین یکی از معتبر ترین شرکت خدماتی نظافتی می باشد که خدمات نظافت راه پله و مشاعات در تهران ارائه می کند.

اگر شما هم به دنبال شرکت نظافت راه پله و مشاعات در تهران هستید پاک وین با وجود پرسنل مجرب و کار بلد و کاملا سالم و همچنین دارای مدارک شناسایی هم آقا و هم خانم در خدمت شما همشهریان عزیز می باشد.

شماره تماس

021888000000

نظافت راه پله ارزان

نظافت راه پله ارزان یکی از مهمترین خواسته های ساکنین آپارتمان و ساختان ها است که تصمیم دارند نظافتچی راه پله و مشاعات ارزان قیمت جهت نظافت استخدام کنند، یا از شرکت های خدماتی درخواست داشته باشند. اما تمامی قیمت نظافت راه پله از سوی اتحادیه بر اساس تعداد طبقات و همچنین مساحت و تعداد پارکینگ و حیاط تعیین و در دستور کار شرکت ها قرار می گیرد.

در این میان شرکت پاک وین جهت رضایت مشتریان خود قیمت نظافت راه پله را نسبت به دیگر جاهات ارزان کرده تا این مسیر را رقابتی کند. البته ارزان بودن به معنی ضیعف بودن خدمات نیرو های نظافتی نیست بلکه ما در قبال اعزام کارگر نظافتچی راه پله به دنبال رضایت مشتریان نیز هستیم و سعی داریم بهترین خدمات را ارائه دهیم.

قیمت نظافت راه پله و مشاعات سال 1401

قیمت نظافت راه پله و مشاعات در سالهای متمادی تغییراتی داشته است که این تغییرات هر ساله وجود دارد. همچنین قیمت نظافت راه پله در تهران و دیگر استان ها بنا به تعداد طبقات ، آسانسور دار بودن و یا نبودن ، پارکینگ دار بودن و یا نبود ، حیاط متغیر است. اگر تصمیم دارید از قیمت نظافت راه پله و مشاعات سال 1401 تهران مطلع شوید و درخواست نیرو کنید با ما تماس بگیرید.

نظافت راه پله و مشاعات تهران

نظافت راه پله و مشاعات به چه صورت انجام می شود؟

اینکه نظافت به چه صورت انجام می شود در حیطه ی اختیارات نظافت چی است که بیشتر مواقع از طبقات بالاتر صورت می گیرد و معمولا جارو زدن ابتدا کار قرار می گیرد و بعد از اتمام کار پله ها تمیز کردن حیاط،  پارکینگ و محوطه انجام می گیرد مرحله دوم کار کردن دوباره از طبقات بالا انجام می گیرد و با تی کشیدن و گردگیری کردن نرده ها و پله شروع می شود و تا طبقه ی پایین ادامه پیدا می کن.

برای تمیز کردن محیط از گرد وخاک های موجود از سطل آب و دستمال استفاده می شود کف پارکینگ به طور کلی شسته شده و بعد خشک می گردد تمیز کردن نرده ها هم جزء کارهای مهم است که باید حتما انجام شود سطل آب را باید حتما به طور مداوم عوض کرد و برای گردگیری از آب تمیز و روشن استفاده شود بعد از اتمام کار باید نرده ها کاملا از لکه و آب پاک شوند تا محیط کاملا تمیز باشد.

تمیز کردن شیشه ها یکی دیگر وضایف شرکت خدماتی ها از جمله پاک وین است که باید با دقت زیادی انجام شود این کار را باید از دوطرف انجام داد اما اگر امکان دسترسی به قسمت بیرون وجود نداشت باید نیروهای جدیدی را برای این کار استخدام کرد.

تمیز کردن شیشه های راه پله

برای نظافت و پاک کردن کامل شیشه ها هم بهتر است از دو عدد دستمال استفاده کرد یکی برای پاک کردن گرد وغبار و لکه ها و دیگری برای خشک کردن رد آب و مواد تمیز کننده ی شیشه در انتها نیز باید توسط روزنامه کاملا برق انداخته شود قسمت های زیادی وجود دارد که اگر نیروی کار تمیز کردن آن قسمت ها را نادیده بگیرد کار به درستی انجام نمی شود، لبه داخلی و خارجی پنجره ها تمیز کردن کامل دستگیره ها و…

تمامی این کارها و جزئیات مربوط به نظافت راه پله و مشاعات توسط شرکت خدماتی نظافتی پاک وین می باشد و در صورت زیر پاگذاشتن این مواد می توان از هزینه و قیمت نظافت راه پله و مشاعات کسر کرد.

نظافت راه پله و پارکینگ

نظافت پارکینگ

نظافت پارکینگ ها سخت از هر قسمت است چون علاوه بر گرد و خاک باید لکه های روغن و بنزین ریخته شده کاملا پاک شود برای تمیز کردن کف پارکینگ توسط نیروی اعزامی شرکت پاک وین از آب استفاده می شود که تمامی خاک محیط را پاک می کند اما قسمت مهم کار نظافت و ازبین بردن روغن های ریخته شده در کف است که آن هم توسط سفید کننده مخصوص و انواع مختلف حلال و جرم گیرها به کمک فرچه مخصوص تمیز می شود.

هزینه نظافت ساختمان های که دارای پارکینگ نیستند یا پارکینگ و محوطه کوچک تری دارند کمتر از مجتمع های بزرگ است بهتر است قبل از استخدام یا بستن قرارداد با شرکت های خدمات نظافتی از قیمت های آن مطلع باشید. چرا که قیمت نظافت راه پله ساختمان هایی که پارکینگ ندارند نسط به پارکینگ دار بودن کمتر است

نظافت مشاعات و قسمت های برقی ساختمان

برای نظافت قسمت های که برقی هستند باید احتیاط کرد چون باید درب پارکینگ را که ریموت دارد با آب و دستمال مرطوب تمیز کرد همچنین دوربین های مدرن بسته و درهایی که دارای چشمی هستند باید با دقت تمیز شوند این موارد را که همگی برقی هستند به هیچ وجه نباید با شلنگ آب شستشو داد چون هم جان شما به خطر می افتد هم در صورت ریختن آب روی تجهیزات خسارت زیادی به ساختمان وارد می شود جلوی درب پارکینگ، درب ورودی نیز باید کاملا تمیز شود چون به نحوی ادامه نظافت راه پله و مشاعات و پارکینگ به حساب می آید.

ولی شیوه ی کار برای ساختمان هایی که دارای آسانسور هستند کمی طولانی تر می شود چون درهای آسانسور و داخل آن نیز به طور کامل باید تمیز،  بدون لکه و گرد و غبار باشد آینه های داخلی آسانسور باید بدون لکه باشد تا جلوه ی زیبایی به ساختمان بدهد.

نظافت راه پله ومشاعات با شرکت های خدماتی

در زمینه های نظافتی شرکت های بسیاری شروع به کار کرده اند که برای خدمات دهی بهتر و با کیفیت به مشتریان از پرسنل مجرب در کادر خدماتی خود استفاده می کند تمامی نیروهای خدماتی باید دارای گواهی عدم سوء پیشینه باشند طبق قوانین این شرکت ها اول رضایت مشتریان در درجه ی اول قرار دارد چون زمانی که مشتری از پایان کار راضی باشد می توانند او را به عنوان مشتری ثابت شرکت خود نگه دارند.

اعزام نیروهای خدماتی در کلان شهرها در همه ی ساعات شبانه روز امکان پذیر است هدف نهایی تمام شرکت ها فقط خدمات دهی بهتر جهت رفاه حال مشتریان محترم می باشد.

لازم به ذکر است که چه مراحل کار افزایش یابد قیمت نظافت راه پله و مشاعات نیز متناسب با آن افزایش یافته مثلا ساختمان هایی که پارکینگ و آسانسور ندارند هزینه ی کمتری پرداخت می کنند.

اقدامات لازم جهت نظافت راه پله و مشاعات

برای بهتر تمیز شدن راه پله ها ابتدا باید مایع پاک کننده ای متناسب با کف ساختمان انتخاب کنید چون ممکن است به کف آسیب برسانند به عنوان مثال برای کف های که جنس بتنی یا موزاییکی دارند از جرم گیرهای قوی به هیچ عنوان نباید استفاده کرد چون باعث سیاه و کدر شدن آن قسمت ها می شوند، قسمت های حساس تر مانند سنگ های تزئینی، مرمر و انواع سرامیک ها چون سطحشان جلا خورده است ریختن هر گونه جوهر نمک و شوینده های اسیدی باعث آسیب جدی به آن ها می شود از تمیز کاری با سیم ها برای سابیدن کف به طور جدی خودداری کنید.

بهتر است برای تمیز کردن این موارد از پودرهای لباسشویی مناسب با درجه پاک کنندگی پایین تر استفاده کنید تمیز کردن راه پله فقط به قسمت های بزرگ ختم نمی شود باید تمامی پریزها و حتی لامپ ها کاملا گردگیری شود.

قیمت نظافت راه پله و مشاعات

ترتیب نظافت کردن راه پله و مشاعات توسط پاک وین

 1. تمامی پله ها باید به طور کامل جارو شود.
 2. پاک کردن کامل پنجره ها و درب واحدها
 3. نظافت کامل پله ها از طبقات بالا به پایین
 4. نظافت تمامی قسمت های داخلی، خارجی و آینه های آسانسور به طور کامل
 5. شستشو و خشک کردن حیاط و پارکینگ به طور کامل
 6. تمیز کردن ورودی اصلی و آیفون ها

تمیز کردن شیشه ها

مرحله  اول، توسط یک دستمال مرطوب و نمناک گرد و غبارهای روی شیشه ها را کاملا پاک کنید.

مرحله دوم؛ قسمت های بیرونی را در صورتی که ممکن بود با دستمال گردگیری نماید.

و مرحله سوم و آخر؛ توسط مواد محلول می توانید تمامی لکه های روی شیشه را پاک کنید برای این کار بهتر است به جای دستمال از روزنامه استفاده شود.

مراحل نظافت راه پله ها

 1. تمامی پله ها باید به طور کامل جارو شود.
 2. محلولی را که می خواهید پله ها را با آن تمیز کنید کاملا به تی بزنید و حتی کف آسانسور را نیز با آن طی بکشید توجه داشته باشید که آب و مواد موجود در سطل تمیز باشد.
 3. برای نظافت کلیدها و نرده ها بهتر است مقدار کمی مایع تمیز کننده و آب را باهم مخلوط نماید.

مرحله های شستشوی پارکینگ

 1. این کار نیز مانند مراحل قبلی با جارو کردن شروع می شود.
 2. به کمک شلنگ آب کل منطقه ای را که قابل شستشو می باشد را خیس می کنید.
 3. به کمک تی و یا جارو آب باقی مانده را خارج و سپس خشک می کنید.

نکته: قسمت هایی وجود دارد که توسط روغن، گزیس و بنزین ماشین لکه گرفته است قبل از خیس کردن آن مناطق باید کاملا توسط مودشوینده آن ها را پاک نمایید.

نظافت راه پله

 

✔️خدمات نظافت راه پله، مشاعات، آسانسور و…
💵قیمت نظافت بسته به طبقات ساختمان
👩‍💼کارگر خانم بله اعزام می شود.
📞شماره تماس برای مناطق مختلف درج شده است.

نظافت پشت بام

برخی از ساختمان ها بنابر درخواست مشتری ممکن است علاوه بر شستشوی راه پله و مشاعات نیز بخواهند پشت بام را نیز تمیز نماید که به همین دلیل قیمت نظافت راه پله بیشتر می شود اکنون مراحل شستشوی پشت بام را برای شما شرح می دهیم این ناحیه از ساختمان مراحل مختلفی ندارد ابتدا محیط را کاملا جارو کنید و سپس با شلنگ آب پشت بام را شستشو می دهید توجه داشته باشید که در این مرحله از مواد شوینده و جرم گیر استفاده نمی شود چون باعث آسیب رساندن به ایزوگام می شود.

 

سوالات متداول نظافت راه پله

(1 امتیاز) - 5 از 5

این مقاله را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

⭐️ توجه: این سایت با قیمت 8 میلیون تومان به فروش می رسد! (بازدید + رتبه خوب)09148386288
+ +